Нові контейнери для сміття у Львові коштують €1,5 млн

За п’ять днів із 250 баків у Галицькому районі міста знищили уже три

СуспільствоДіана Луцишин, 6 грудня 201613741
Нові контейнери для сміття у Львові коштують €1,5 млн
фото zaxid.net
У Галицькому районі міста встановили 250 контейнерів закритого типу

Нові контейнери закритого типу, які 1 грудня встановили у Галицькому районі Львова обійшлись перевізнику «Грінера Україна» у 1,5 млн євро.

«Наша інвестиція – це 1,5 млн євро. Це 250 контейнерів і три машини Mercedes-Benz Antos для вивозу сміття. Це тільки інвестиції. А обслуговування – це вже зовсім інші витрати», - пояснив власник перевізника «Грінера Україна» Богдан Михалусь.

Нагадаємо, компанію «Грінера» обрали під час конкурсу, в якому брали участь три перевізники. І встановлення баків за власний кошт було однією з умов конкурсу.

У Галицькій РА переконують, що нові контейнери вигідніші, адже займають менше місця і мають більший об’єм. Щоправда, не всі майданчики пристосовані для нових баків. Уся проблема у нових машинах, які вивозять сміття.

«Наприклад, скандальний випадок на Січових Стрільців, де нові контейнери встановили на велодоріжках. Там низько йде тролейбусна лінія. І машини не могли забрати сміття з баків. Тому тимчасово контейнери поставили на велосипедних доріжках», - пояснює заступник голови Галицької РА Андрій Зозуля.

На вул. Січових Стрільців баки встановили на велодоріжках, тому що контактна мережа тролейбусної лінії заважала вантажівкам забирати сміття

Загалом у Галицькому районі Львова встановили нові баки на 65 майданчиках. Є три типи контейнерів: для скла, вторсировини (папір, пластик, метал) та змішані. Наразі перевізник вивозить тільки змішане сміття.

«Вивозимо тільки сірі баки, зі змішаним сміттям. Хоча навіть вони не заповнені повністю, приблизно на 30%. Вторсировину, мабуть, почнемо забирати з наступного тижня. А скло – це взагалі окремий ринок. Сподіваюсь, ми знайдемо покупця і будемо його продавати», - каже власник перевізника «Грінера Україна» Богдан Михалусь.

Разом з тим, за п’ять днів роботи, у Львові знищили уже три баки.

«На одному з них ввігнули кришку, тепер бак не відкривається. Окрім цього, безпритульні зрізали гуму на кришках, аби легше залазити в контейнери», - повідомив власник перевізника «Грінера Україна» Богдан Михалусь.

Усі фото ZAXID.NET

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук