Львівтеплоенерго сплатить €200 тис. комісії за кредит ЄБРР

ЕкономікаІрина Знась, 17 липня 20142010

Виконком Львівської міськради погодив сплату ЛМКП «Львівтеплоенерго» одноразової комісії розміром €200 тис. за надання кредиту Європейським банком реконструкції та розвитку. Відповідне рішення було прийняте у четвер, 17 липня.

Відповідно до кредитного договору, укладеного ЛМКП «Львівтеплоенерго» та Європейським банком реконструкції та розвитку, комунальне підприємство зобов’язане сплатити ЄБРР одноразову комісію за надання кредиту в розмірі €200 тис., що дорівнює 1% кредиту.

Одноразова комісія має бути виплачена не пізніше третього робочого дня до першої виплати або тридцятого робочого дня після дати набуття чинності кредитного договору з залежно від того, що настане раніше.

Як повідомляв ZAXID.NET, 27 грудня 2012 року Львівська міська рада дозволила ЛКП «Львівтеплоенерго» взяти кредит від Європейського банку реконструкції та розвитку у розмірі €20 млн терміном на 13 років з пільговим періодом три роки. Теплоенерго має 10 років гасити позику двадцятьма рівними внесками що півроку. Відсоток, який нараховується по кредиту складається з базису відсоткової ставки, що розраховується на основі річної міжбанківської ставки Єврозони (Euribor), плюс маржа 5,5%.

Кошти мають бути використані на реалізацію проекту покращення централізованого теплопостачання Львова в рамках якого планується реконструкція мереж та встановлення індивідуальних теплових пунктів в усіх багатоповерхівках Сихівського району.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук