«Львіввугілля» замовило для шахтарів саморятівники на понад ₴25 млн

ЕкономікаЮлія Поліковська, 23 листопада 20173010

Державне підприємство «Львіввугілля» замовило у київського ТОВ «Західпром Трейд» саморятівники на майже 25,5 млн грн. Про це повідомили «Наші гроші. Львів», посилаючись на інформацію з сайту публічних закупівель Prozorro.

Саморятівники призначені для індивідуального захисту органів дихання при підземних аваріях внаслідок пожежі, вибуху або раптового викиду газу і вугільного пилу.

На відкритих торгах за замовлення змагалися лише ТОВ «Західпром Трейд» та ТОВ «ДТК-Трейдінг». Пропозиції ще двох компаній, які пропонували саморятівники китайського та польського виробництва, були відхилені до аукціону через відсутність деяких документів. Учасники аукціону не знижували свої цінові пропозиції, які відрізнялися лише на 214 грн.

ТОВ «Західпром Трейд» має поставити ДП «Львіввугілля» 679 рятівників ШСС-1П KS турецького виробника Dezega Sp Güvenlik Ürünleri San. Ve Tic. A.Ş, що входить до холдингу DEZEGA. Кожен рятівник коштуватиме 9449,92 грн.

За такими ж цінами «Львіввугілля» придбало рятівники у вересні цього року. Тоді придбали 421 рятівник за 4 млн грн. Тоді у торгах теж змагалися лише ТОВ «Західпром Трейд» та ТОВ «ДТК-Трейдінг».

Прикметно, що у квітні цього року ДП «Львіввугілля» у своєму запиті до Міністерства економічного розвитку та торгівлі нарікало на те, що постачальники саморятівників для шахтарів завищують ціни на свій товар.

«Ціна одного саморятівника ШСС-1П за результатами проведених у 2017 році аукціонів склала 8326,44 грн, минулого року ціна такого ж саморятівника складала 7407,84 грн (умови DDP). Виготовляються саморятівники на Донецькому заводі гірничорятувальної апаратури (ДЗГА) розташованому в м. Донецьк. Аналогічний саморятівник ШСС-1П в Росії коштує 6200 руб., тобто на українському ринку ціна одиниці завищена в три рази», – писали представники підприємства.

Зазначено також, що ПАТ «Донецький завод гірничорятівної апаратури» і турецьке підприємство Dezega Sp Güvenlik Ürünleri San. Ve Tic. A.Ş належать до одного холдингу DEZEGA.

При цьому в інтернеті саморятівники типу ШСС-1П пропонують по 3960 грн.

«Західпром Трейд» засноване 10 місяців тому, директором є 34-річний Сергій Ракітянський з Донецька. Ракітянському належить також частка у 99% у статутному капіталі. Ще 1% належить іншому донеччанину Сергію Кулакову.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук