Під час ревізії «Львіввугілля» виявили порушень на ₴65 млн

СуспільствоНазарій Тузяк, 5 листопада 20175800

Під час перевірки «Львіввугілля» Державна аудиторська служба виявила фінансових порушень на 65,5 млн грн. Йдеться про невідображені у бухгалтерському обліку борги, неконкурентну закупівлю товарів та завищення витрат під час передачі у комунальну власність гуртожитків і садків.

«Порушення на 36,8 млн грн допущено в обліку наявної дебіторської заборгованості: понад 36,6 млн грн дебіторської заборгованості, яку визнав дебітор (ПАТ «Львівська вугільна компанія»), у бухгалтерському обліку підприємства та його підрозділів не відображено взагалі, а понад 108 тис. грн безпідставно списано», – йдеться у повідомленні Держаудитслужби від 3 листопада.

Окрім цього держпідприємство в обхід передбачених законом процедур закупівлі придбало на 16,5 млн грн паливо та інші товари.

«Підприємство на 10,7 млн грн завищило свої витрати під час передачі у комунальну власність об’єктів соціальної сфери (гуртожитків і садочків). Усупереч цільовому призначенню витрачено 1,3 млн грн, отриманих за бюджетною програмою для погашення заборгованості із зарплати працівникам», – уточнюють аудитори.

У повідомленні Держаудитслужби вказано, що керівництву ДП «Львіввугілля» скерували вимоги усунути порушення, а матеріали ревізії передали в управління СБУ Львівської області. Водночас у Державній аудиторській службі не уточнюють, який період охоплюють ці порушення.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук