Львів’яни можуть контролювати видатки з бюджету розвитку міста онлайн

На сайті мерії оприлюднено детальні видатки бюджету

Львів’яни можуть контролювати видатки з бюджету розвитку міста онлайн

Міське управління ІТ спільно з департаментами економічної та фінансової політики у Львові презентувало  візуалізацію видаткової частини бюджету розвитку на 2016 рік.

Уже другий рік поспіль Львівська міська рада публікує видатки і доходи в системі «Відкритий бюджет». Раніше було опубліковано план доходів і видатків загального бюджету міста, тепер – бюджет розвитку, інформує прес-служба Львівської міськради.

 

Візуалізація бюджету розвитку Львова на 2016 рік  

Це – лише перший етап реалізації програми «Відкритий бюджет» у Львові: надалі ж планують створювати окрему візуалізацію за видатками і доходами кожного комунального підприємства, школи, лікарні тощо.

«Людей першочергово цікавить, скільки грошей витратили на школу, в яку ходить їхня дитина, а не те, скільки грошей отримали всі вчителі Львова загалом. Те, що ми вже облікували, – це загальні видатки з бюджету розвитку за запланованими титульними списками. Їх будемо надалі деталізувати, вказувати фактичні витрати за кожним напрямком, аби мешканці мали змогу бачити, що відбувається в місті, і скільки грошей на це витрачається», – зазначив працівник управління інформаційних технологій Іван Коржов.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук