Львів’яни заборгували за газ 28 млн грн

Економіка9 червня 20116064

Борг мешканців Львова за спожитий природний газ становить понад 28 мільйонів гривень. З 15 червня ПАТ «Львівгаз» розпочинає відключення боржників від газопостачання.

З цією метою створено 16 бригад з працівників газового господарства, з них 10 бригад будуть відключати боржників методом від’єднання від зовнішньої мережі, а 6 – від підземних газових мереж. Окрім того, в кожному районі створено комісію з координації робіт по відключенню та 30 мобільних груп, які будуть здійснювати відключення методом встановлення запірних пристроїв на кранах, газових приладах та методом встановлення заглушок на газопроводі, - повідомили ZAXID.NET у прес-службі «Львівгазу».

ПАТ «Львівгаз» просить мешканців терміново виплатити заборгованість за спожитий газ, а також і надалі своєчасно розраховуватися за надані їм послуги з газопостачання. Невчасна оплата за спожите блакитне паливо призводить до відімкнення від газорозподільної мережі, а відповідно до додаткових витрат мешканців, оскільки роботи з від’єднання та повторного під’єднання до газової мережі проводяться за рахунок споживачів.

За повторне підключення до газової мережі споживачеві-боржнику доведеться заплатити від 66 гривень (якщо відключення здійснено методом встановлення заглушки) та від 140 гривень (якщо від’єднання здійснено методом зварки).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук