Львів’янин Андрій Процайло став лауреатом «Коронації слова-2014»

КультураОльга Красько, 6 червня 20146330

У Києві 5 червня відбулась XIV церемонія нагородження переможців літературного конкурсу «Коронація слова 2014». Традиційно відзначались найкращі твори в номінаціях «романи», «кіносценарії», «п’єси» , а також «твори для дітей».

Переможницею головної номінації «найкращий роман» завдяки творові «Вільний світ» стала Тетяна Белімова. Це вже друга її нагорода – торік в рамках цього ж конкурсу вона отримала третю премію за твір «Київ. Ua».

Другу премію виборов львів’янин Андрій Процайло з романом «Привид безрукого ката», а третю – Владислав Івченко з Сум за твір «Паничі».

Кращим кіносценарієм цього року стала «Легенда про Сковороду» Вікторії Мельник (Київ). Другу премію в цій номінації отримала донеччанка Олена Рубашевська за сценарій «Егоїст повинен бути мертвим». Третє місце виборов Іван-Вячеслав Сергієнко з Києва за свою «Спасену Марію».

Щодо номінації «проза для дітей», то призер тут всього один – Олена Колінько (з Полтави) з твором «Вітри великого лугу».

Повний список переможців та тих, хто отримав відзнаку за свої літературні твори, можна побачити на сайті конкурсу.

Торік переможцем літературної премії «Коронація слова» у головній номінації «найкращий роман» став молодий письменник зі Львова Богдан Коломійчук з романом «Людвисар».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук