Львів’яни самі обиратимуть пам’ятки для реставрації

«Майстерня міста» розпочала голосування за архітектурні об’єкти, які Інститут міста спільно з Управлінням охорони історичного середовища ЛМР восени подадуть на грантовий конкурс. До голосування можуть долучитися всі охочі.

Висловити свою думку можна, вкинувши бюлетень у спеціальну скриньку для голосування на «Майстерні міста», або ж заповнивши online-форму. Обрати можна буде до 30 червня серед 6 претендентів.

За задумом організаторів голосування, пам’ятка, що набере найбільше голосів, візьме участь у конкурсі на отримання гранту від Посольського фонду США зі збереження культурної спадщини.

Львів’яни зможуть обрати серед таких претендентів: скульптурна група алегорія “Правосуддя” на Палаці Справедливості (вул. Князя Романа), балкон будинку Юзефа Сосновського (вул. Чупринки), найвищий у Львові вітраж на сходовій клітці (вул. Герцена, 6), джерело з кам’яними левами на вул. Коперніка, скульптури будинку Ландау (вул. Дорошенка), скульптурна група “Ощадність” (пр. Свободи, 15).

До відбору об’єктів, поданих на голосування залучили Управління охорони історичного середовища та Німецьке товариство міжнародної співпраці. Важливими були кілька факторів – ціна робіт (до 100 тис дол. США), розроблена проектна документація та наявність кваліфікованих організацій та вузькоспеціалізованих майстрів у Львові, які здатні виконати реставраційні роботи.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук