У Львові втретє стартувала «Майстерня міста»

Сьогодні, 6 червня, у Львові стартувала культурно-урбаністична ініціатива «Майстерня міста», яка триватиме до 30 червня. Усі охочі мають змогу долучитися до обговорення громадського простору міста та шляхів його покращення.

Ключовою темою цьогорічної «Майстерні міста» є громадський простір. Зокрема, обговорюватимуться теми комфортності громадських місць та їх використання, а також шляхи їхнього вдосконалення.

Керівник проекту Іріс Гляйхман зазначила, що організатори, перш за все, прагнуть звернути увагу людей на громадський простір, на те, як його можна використовувати та облаштовувати. «Ми не говоримо про якусь комерційну діяльність, а просто хочемо привернути увагу людей до важливості громадського простору», – наголосила вона.

За словами організаторів заходу, у цьому році до «Майстерні міста» приєдналось близько 22 ініціативних організацій, які займаються темою громадського простору та урбаністикою.

Начальник управління охорони історичного середовища Львівської міськради Лілія Онищенко розповіла про те, що в цьому році в рамках заходу буде представлена робота окремих управлінь міської влади. Вона наголосила, що ці презентації відбуватимуться у формі діалогу громадськості та влади.

В програмі заходу передбачається понад 90 різних проектів та акцій. Найцікавішими серед них є пішохідний та велосипедний квест, День першого міського парку, презентація різних фільмів на урбаністичну тематику, майстер-класи та показ двох короткометражних фільмів від Wiz-art, в яких можна буде побачити Львів з незвичної точки зору.

Ознайомитись з програмою заходу можна на сайті ініціаторів.

Нагадаємо, що «Майстерня міста» відбувається вже третій рік поспіль в рамках спільного українсько-німецького проекту «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова».

Як повідомляв ZAXID.NET, торік захід тривав з 30 травня до 6 липня на площі Ринок.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук