МАФи без документів у Львові оштрафували маже на 50 тис. грн

Економіка4 лютого 20110

Упродовж 2010 року у Львові за фактом встановлення малих архітектурних форм «МАФів) та літніх майданчиків без належної дозвільної документації було накладено штрафів на суму 48,195 тис. грн.

 

Про це 4 лютого повідомила під час брифінгу директор КП «Адміністративно-технічне управління» Львівської міської ради Інна Свистун.

Загалом, з її слів, за фактом встановлення об’єктів торгівлі без належної документації до адміністративної відповідальності було притягнуто 110 осіб та накладено штрафів на суму 48,195 тис. грн. Також складено приписи на демонтаж 244 встановлених без дозволу об’єктів.

Також щодо неналежного утримання МАФів та відкритих літніх майданчиків було оформлено 18 протоколів про адмінправопорушення та накладено штрафів на загальну суму 8,653 тис. грн. Ще 61 припис скеровано на приведення об’єктів до належного стану.

Інна Свистун запевнила, що КП «Адміністративно-технічне управління» спільно із відповідними підрозділами міськради і районними адміністраціями постійно проводить перевірки на наявність у МАФів та літніх майданчиків дозвільних документів на встановлення об’єкту, відповідність його зовнішнього вигляду погодженому проекту, технічну справність, наявність урн для сміття, належне утримання прилеглої території.

Нагадаємо, у Львові 2010 року правопорушникам, які без погодження встановлювали літні майданчики , скеровано 141 припис, а також оформлено 7 протоколів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук