Макаревич виграв суд і віддасть гроші на доброчинність

КультураКатерина Сліпченко, 18 листопада 20149470

Лідер рок-гурту "Машина часу" Андрій Макаревич має намір віддати гроші, виграні за позовом до газети "Известия" і Олександра Проханова, на лікування дітей, які постраждали на сході України.

"Я віддам ці гроші Доктору Лізі, вони підуть тим дітям, для яких я співав в Святогірську", - цитує музиканта "Интерфакс". Напередодні Макаревич повідомив "Эхо Москвы", що віддасть гроші біженцям з Донбасу.

Савьоловський суд Москви сьогодні ухвалив стягнути з "Известий" і автора опублікованої у цьому виданні статті О. Проханова 500 тис. рублів (приблизно 162 тис. грн), частково задовольнивши позов А. Макаревича, який вимагав 1 млн рублів як відшкодування моральної шкоди.

Суддя визнав недійсними і такими, що порочать честь і гідність А.Макаревич відомості, опубліковані в статті, і зобов'язав газету надрукувати текст судового рішення.

Нагадаємо, що приводом для звернення А.Макаревич в суд стала стаття О. Проханова в газеті "Известия", де стверджувалося, що музикант в серпні виступав перед українськими військовими в Слов'янську. А.Макаревич заявив, що виступав перед дітьми в Святогірську.

Проте, якщо музикант передасть гроші Доктору Лізі, то вони скоріше за все не потраплять до дітей зі Святогорська. Адже Єлизавета Глінка, яку називають Доктором Лізою, 29 жовтня незаконно вивезла дітей з Дитячої обласної клінічної лікарні Донецька на лікування до Росії. Також вона є одним із організаторів так званого маршу Єдності на підтримку політики Путіна. Єлизавета Глінка - виконавчий директор фонду "Справедлива допомога", член Ради при президенті РФ із розвитку громадянського суспільства і прав людини. Її поведінка стосовно Донбасу викликала збурення у мережі, особливо у Росії. Великий скандал, зокрема, викликало твердження Доктора Лізи, що "російських військових на Донбасі немає", яке навів телеканал "Дождь".

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук