Майбутні актори та режисери протестують проти поганих умов навчання

КультураК.С., 21 листопада 20164040
Майбутні актори та режисери протестують проти поганих умов навчання
фото Facebook
Студенти КНУТКіТ провели перформативну акцію протесту

Студенти Київського університету театру, кіно та телебачення 21 листопада провели перформативну акцію «Мовчання». У такий спосіб студенти протестували проти умов навчання.

Студенти стояли під будівлею КНУТКіТ із заклеєними скотчем ротами.
На їх думку цей жест демонструє позицію адміністрації університету. «Вони хочуть, щоб ми мовчали і щороку сильніше закручують гайки», - говорять студенти та обіцяють проводити акції протесту протягом тижня.

Свої вимоги студенти виклали у звернені. Серед основних проблем студенти називають скорочення годин навчання по профільних предметах. «Ця проблема є нагальною і прямо впливає на якість освіти в університеті, адже оволодіння знаннями і навичками, що можна здобути тільки під час таких занять дозволяють випускникам бути конкурентоспроможними у майбутній професії», - йдеться у звернені.

Також студенти вважають, що у таких умовах підвищення вартості навчання за контрактом на фоні погіршення умов навчання є невиправданим.


«Нагадуємо, що головна мета нашого університету – це виховання професіоналів у мистецьких та творчих спеціальностях, а нинішня політика, що проводиться адміністрацією не дозволяє нам нормально навчатися і здобувати фах... Ми закликаємо Вас вийти на діалог із студентською громадою і невідкладно приступити до конкретних дій по відродженню КНУТКіТ ім. Карпенка-Карого», - вважають майбутні актори та режисери.

Підтримали студентів і деякі викладачі. «На кінофакультеті у наших студентів немає навіть своєї аудиторії! Це при тому, що оплата за навчання чимала. Доводиться кожен раз з боями домагатися того, щоб давали ключі від переглядовій аудиторії і в 20.00 вимагають, щоб ми залишали приміщення. Я викладаю у заочників і вечірників. Вони всі працюють і зустрічі з ними починаються лише о 18.00. Крім того всі навчальні роботи вони змушені виконувати за свій рахунок - брати оренду в камери, оплачувати звукорежисерів, світло, операторов», - написала на своїй сторінці у Facebook викладачка КНУТКіТ Алла Заманська.

Нагадаємо, Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого – це один із найбільших закладів мистецької освіти в Україні. Він здійснює підготовку професійних кадрів за напрямами «Театральне мистецтво», та «Кіно-телемистецство». До його складу входять Інститут екранних мистецтв та факультет театрального мистецтва.

Про погані умови навчання у КНУТКіТ йдеться уже не вперше. Понад рік тому спалахнув скандал через звільнення режисерки Лариси Артгіною. Своє звільнення вона пов'язує саме з неодноразовою критикою умов навчання в КНУТКіТ імені Івана Карпенка-Карого.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук