Майже 28% комунальних підприємств Чернівців торік працювали збитково

Економіка7 квітня 20092590

Із 47 комунальних підприємств міста торік 34 підприємства (72,3%) отримали майже 4,7 млн грн прибутків, а 13 підприємств (27,7%) - отримали 14,6 млн грн збитків. Чистий збиток комунальних підприємств міста торік склав 9,9 млн грн. Про це ZAXID.NET повідомили у мерії міста.

Найбільш прибутково торік отримав МТК "Калинівський ринок", тролейбусне управління та Міжнародний аеропорт "Чернівці". Більша частина комунальних підприємств виявилася збитковими через значні витрати на амортизацію, які викликані зношеністю основних фондів. За вилученням витрат на амортизацію із 13 збиткових підприємств 8 отримали б 2,3 млн грн прибутку і лише 5 були б збитковими. Це ДКП "Чернівціводоканал", МПК "Чернівцітеплокомуненерго", комунальна лазня "Дельфін", кінотеатр ім. Миколайчука, комунальна аптека №17.

З метою часткового покриття збитків торік комунальним підприємствам з міського бюджету було надано фінансової підтримки на понад 6 млн грн. Зокрема найбільшу допомогу було надано автобусно-тролейбусному управлінню (понад 1,6 млн грн, які спрямовані на реорганізацію цього підприємства), "Чернівціводоканал" (1,1 млн грн), "Чернівцітеплокомуненерго" (810 тис. грн), аеропорту "Чернівці" ( 856 тис. грн).

За результатами заслуховування звітів керівників комунальних підприємств 24-м доручено уточнити прогнозні показники діяльності на 2009 рік, зокрема, розглянути можливість скорочення адміністративного персоналу, оптимізувати структури витрат, збільшити доходи. Трьом підприємствам не затверджено прогнозні показники діяльності на цей рік, а роботу КП "Кінотеатр ім. І.Миколайчука" визнано незадовільною. У трьох комунальних підприємствах очікується зміна керівництва.

Зазначимо, у Чернівцях працюють 47 комунальних підприємств, з них 10 - це КЖРЕПи, 4 - аптеки, 2 - кінотеатри, 2 - Парки культури і відпочинку, 15 надають послуги у сфері комунального господарства, 2 - у сфері торгівлі, 2 - у сфері послуг, 10 надають інші послуги. З цих підприємств 2 перебувають у стані ліквідації ( аптека №17 та КЖРЕП №18) та ще 2 - у стані реорганізації (автобусно-тролейбусне підприємство та МПК " Санітар").

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук