Майже 30% будівельних компаній Львівщини з початку року не працювали

Економіка28 квітня 20091980

Будівельні підприємства Львівської області за три місяці цього року виконали власними силами будівельних робіт на 376,8 млн грн, що вдвічі менше ніж за аналогічний період минулого року. Про це ZAXID.NET повідомили в Головному управлінні статистики у Львівській області.

За даними управління, спад обсягів виконаних будівельних робіт в області обумовлений скороченням в 11 разів обсягів з будівництва доріг, вдвічі - з будівництва будівель, на 43,9% - робіт з прокладання трубопроводів, ліній зв’язку та енергопостачання, на 37,6% - з будівництва промислових об’єктів. Також майже на три чверті скоротилися обсяги робіт із завершення будівництва, на 61,5% - з установлення інженерного устаткування будівель та споруд. Підприємства, що здійснюють розвідувальне буріння та свердління, виконали 17,5% від загального обсягу будівельних робіт та скоротили обсяги на 28,6%.

За вказаний період не працювало 28,8% будівельних підприємств Львівської області. Серед тих, що працювали, три чверті зменшили обсяги робіт у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук