Медведєв у Давосі відкрив Всесвітній економічний форум

Економіка26 січня 20113330

У Давосі відкрився черговий Всесвітній економічний форум. У цьому році він проходить під девізом "Загальні підходи до нової реальності". Організатори та учасники форуму визнають, що у світі відбувся перерозподіл сил.

Безумовним лідером в економіці залишаються Сполучені Штати.

Проте все більше очевидно "зсув політичної і економічної потужності із Заходу на Схід та з Півночі на Південь". Не дарма ж Індія послала до Давосу одну з найчисельніших делегацій - 140 осіб. Щодня проходять заходи та дискусії, присвячені Індії та Китаю.

Відкрив форум вперше за всю історію його проведення президент Росії. Дмитро Медведєв прилетів лише на кілька годин, максимально скоротивши свою участь через теракт в московському аеропорту "Домодєдово", здійсненого в понеділок, пишуть "Факти".

У роботі Всесвітнього економічного форуму беруть участь президент Франції Ніколя Саркозі, канцлер Німеччини Ангела Меркель, прем'єр-міністр Великобританії Девід Камерон, глава уряду Японії Наото Кан. Американську делегацію очолює міністр фінансів США Тімоті Гайтнер. Президент Барак Обама не зміг особисто прилетіти до Давосу, оскільки терміни проведення форуму співпали з його щорічним зверненням до нації, яке є своєрідним звітом господаря Білого дому перед Конгресом і виборцями про виконану роботу.

Давос в ці дні (форум завершується 30 січня) ретельно охороняють. Безпека забезпечують чотири тисячі поліцейських і військових, які несуть чергування не тільки на землі, а й у небі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук