Топ-менеджер НБУ заявив про блокування реформ у Нацбанку

Директор департаменту, який запровадив прозорість банківських структур, звільнився з Нацбанку

ЕкономікаІрина Данилів, 9 вересня 20157001
Топ-менеджер НБУ заявив про блокування реформ у Нацбанку
Леонід Антоненко

Директор департаменту реєстраційних питань та ліцензування Національного банку України, Леонід Антоненко сьогодні, 9 вересня, залишив свою посаду в НБУ. Про це він повідомив на своїй сторінці в Facebook.

«Я йду, тому що реформа, за яку я відповідав на посаді Директора департаменту реєстраційних питань ліцензування, забуксувала і починає давати зворотний хід», - написав він.

Антоненко також повідомив, що разом з ним покидає Нацбанк керівник управління реєстрації та ліцензування банків у НБУ, Олександр Бевз. Разом вони були відповідальні за реформування реєстраційних процедур НБУ та втілювали вимогу про прозорість власності банків.

«Реформа не відбулась. Навпаки, набирають обертів сили реакції. Зловживаючи своїм правом реєстрації укладених угод, Національний банк втручається у сферу дії фундаментальних основ цивільного обороту, позбавляючи юридичної сили цілі глави Цивільного кодексу», - написав Леонід Антоненко.

 

Завтра мой последний день работы в Национальном банке. Я ухожу, потому что реформа, за которую я отвечал на посту Директ...

Posted by Leonid Antonenko on  8 вересня 2015 р.

Він також прогнозує нові кризи в НБУ, оскільки «одна з таких криз вже  третій тиждень розбурхує  НБУ». Антоненко переконаний, що реакція на неї є надто непрофесійною. А нові правила, які запроваджує НБУ – це спосіб поховати всі реформи.

 «Національний банк незабаром передасть функцію реєстрації кредитів від нерезидентів в безпосереднє підпорядкування Департаменту реєстраційних питань. Новий керівник буде похований під рутиною десятків тисяч реєстраційних дій, за кожне з яких він буде нести особисту відповідальність. Це ідеальний спосіб відвернути зусилля від важливіших завдань, поховати реформи в рутині. Ми з Олександром прийшли в Нацбанк за іншим», - переконаний Антоненко. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук