Мер Івано-Франківська хоче обмежити доступ іноземців до міського ринку

СуспільствоН.Т., 15 квітня 20162
Мер Івано-Франківська хоче обмежити доступ іноземців до міського ринку
фото «Курс»

Мер Івано-Франківська Руслан Марцінків під час візиту на центральний міський продуктовий ринок заявив, що торгувати там мають передусім українці. Він попросив власника компанії, яка орендує ринок, подумати над тим, як обмежити іноземцям доступ до ринку. Про це повідомляє івано-франківське видання «Курс».

«Пріоритет має бути для українців. Подумайте, як це зробити», – звернувся мер до власника компанії-орендаря ринку Ігоря Халаменди. Той у відповідь пообіцяв подумати, як це влаштувати, хоч і зізнався, що наразі не знає, як це зробити, оскільки не може заборонити торгувати комусь за національною ознакою.

«Ми ніби будуємо європейське місто, а вже тут воно не європейське, а "шанхай"», – заявив Руслан Марцінків. Він також зазначив, що мерія готова зробити поблизу ринку підземний паркінг, який певний час буде безкоштовним.

Після короткої розмови Руслан Марцінків у супроводі директора ринку та журналістів вирушив в екскурсію торговими рядами, яка тривала близько 40 хвилин. Після продуктового базару Руслан Марцінків вирушив на екскурсію до квіткового ринку.

Нагадаємо, мер Івано-Франківська відомий своїми неоднозначними ініціативами та заявами. У грудні 2015 року після скандалу із закупівлею дітям цукерків російського виробництва Руслан Марцінків висловив намір ліквідувати управління освіти. А у квітні цього року під час маршу за традиційні сімейні цінності він заявив, що гей не може бути патріотом.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук