Мер Львова оголосив про запровадження премій по ₴25 тис. для молодих письменників

КультураАК, 13 вересня 20172661
24-й Форум видавців у Льввоі відкрився 13 червня

Міський голова Львова Андрій Садовий оголосив про запровадження з наступного року 20 премій для молодих письменників по 25 тис. грн кожна. Про це Садовий заявив 13 вересня на відкритті Форуму видавців у Львові.

«Думаю що ви мене підтримаєте, щоб ми в наступному році передбачили 20 премій для молодих письменників – кожна премія 25 тис грн. Власне, спільно з Форумом [видавців] ми будемо визначати тих кращих письменників», - заявив Садовий.

Мер Львова нагадав, що львівська мерія уже кілька років фінансує побут письменників, які пишуть про Львів - проживання, харчування, проїзд. Окрім того, за словами Садового, львівська мерія уже отримала кілька пропозицій про фінансування письменників, що писатимуть про історію України.

«Власне ми шукаємо не істориків – ми шукаємо мудрих письменників, які можуть написати історію України, яка перемагає, – розповів Андрій Садовий. – Ми отримали декілька пропозицій, і я думаю, що спробуємо зробити все можливе, щоби на наступному Форумі першу таку працю можна було запрезентувати – ми також повністю фінансуємо цей проект».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук