Мережа «Рукавичка» забезпечила великодніми смаколиками мешканців геріатричного пансіонату

Мережа «Рукавичка» забезпечила великодніми смаколиками мешканців геріатричного пансіонату

Мережа магазинів «Рукавичка» допомагає потребуючим. Цього разу продукти до великоднього столу знову надали Львівському геріатричному пансіонату на вул. Медової Печери, 71. У ці важкі часи літні люди, як ніколи потребують турботи і допомоги, переконані у торгівельній мережі.

«Ми виділили паски шинку, яйця, сир для того, щоб люди могли посмакувати і відчути свято по-справжньому. окрім традиційних продуктів до великоднього кошика, вирішили додати фрукти, які так потрібні навесні та в ситуації з пандемією людям похилого віку», - розповідає Олена Фролова, директорка з маркетингу мережі «Рукавичка».

Торгова мережа постійно підтримує пансіонат. Долучається щоразу, коли є такі запити від комісії Української Греко-католицької Церкви, яка опікується установою.

«Вони дуже швидкі завжди, відгукуються на наші потреби, на наші прохання + Вони абсолютно з нами співпрацюють у всіх наших проектах, що тільки діється від нашої комісії», - каже Севастіяна Кравецька сестра чину Святого Василія Великого.

Усі продукти кухарі пансіонату підготують для великоднього сніданку.

«Все буде посвячено, а в неділю рано з 7-ї години вже будуть працювати повара, будуть нарізати на стіл ,будуть зварені яїчка і будуть готові цей святковий стіл», - розповів Микола Модь, директор Львівського геріатричного пансіонату.

Микола Модь

У геріатричному пансіонаті на вул. Медової Печери, 71 зараз живуть 306 мешканців.

Допомогу від «Рукавички» отримали не лише мешканці пансіонату. 100 продуктових наборів загально вагою понад 700 кг «Рукавичка» передала набільш вразливим сім’ям паліативної програми і тим сім’ям, де є діти з орфанними захворюваннями.

А спільно з активістами «Сихів-Медіа» працівники мережі «Рукавичка» передали 100 пакетів продуктів для малозабезпечених жителів Сихівського району Львова.

Напередодні Великодня фрукти, печиво та солодощі від «Рукавички» також отримали поранені українські бійці, які зараз лікуються львівських шпиталях.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук