Українські мережі АЗС погодилися знизити ціни на бензин

Підставою для зниження цін на бензин в АМКУ називають падіння світових цін на нафту

ЕкономікаЮрій Братюк, 1 квітня12191

Найбільші українські мережі автозаправних станцій (АЗС) погодилися на пропозицію Антимонопольного комітету (АМКУ) знизити ціни на пальне. Про це повідомила прес-служба АМКУ за підсумками зустрічі з керівниками мереж АЗС, яка відбулася 31 березня.

«Учасники ринку дали ґрунтовні пояснення щодо поточної ситуації із ціноутворенням і більшість з них погодилися із висновками АМКУ про наявність потенціалу до подальшого зниження цін», — йдеться у повідомленні.

Підставою для зниження цін на бензин в Антимонопольному комітеті називають падіння світових цін на нафту та падіння оптових цін на пальне.

АМКУ проводить роботу на роздрібному ринку пального з грудня 2019 року. Там підрахували, що за цей час мережі АЗС знизили ціни на бензин вже на 13%.

«Але сьогоднішня зустріч із керівниками мереж АЗС підтвердили розрахунки Комітету – умови для подальшого зниження цін на бензини та дизпаливо справді є. І Антимонопольний комітет вітає мережі, які поділяють таку позицію», — додали в АМКУ.

Нагадаємо, що ціни на нафту зараз різко знижуються на тлі пандемії коронавірусу і цінової війни між Росією і Саудівською Аравією. Наразі ціни на нафту впали до рекордного з 2002 року мінімуму

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук