Мерія домовилась з перевізниками про безкоштовний проїзд пенсіонерів у всіх маршрутках

Вимога про безкоштовне перевезення пенсіонерів була ключовою для згоди мерії на можливе збільшення вартості проїзду для всіх інших

ЕкономікаКатерина Родак, 22 січня 201952233
Усі пенсіонери та інваліди ІІІ групи їздитимуть громадським транспортом безкоштовно

Львівська міська рада готує рішення виконавчого комітету на п'ятницю, 25 січня, щодо безкоштовного проїзду пенсіонерів за віком та осіб з інвалідністю ІІІ групи у всьому громадському транспорті Львова. Того ж дня виконком Львівської міськради розглядатиме питання про підняття вартості проїзду у міських автобусах Львова.

«Нам вдалося досягти домовленостей з приватними перевізниками на автобусних маршрутах загального користування. Вони погоджуються надавати послуги з безкоштовного перевезення пенсіонерів за віком та осіб з інвалідністю ІІІ групи. У зв’язку з цим готуємо відповідне рішення виконавчого комітету «Про забезпечення безкоштовного проїзду пенсіонерів за віком та осіб з інвалідністю ІІІ групи у міському транспорті Львова», – розповів заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак.

Також готується рішення щодо коригування тарифу в автобусному транспорті Львова. Остаточну суму вартості проїзду у мерії не називають. Питання про підвищення вартості проїзду та безкоштовний проїзд пенсіонерів та інвалідів ІІ групи уже включені у порядок денний виконкому на 25 січня.

Раніше приватні перевізники вимагали підняти вартість проїзду мінімум до 7 грн. У міській раді Львова заявили, що готові переглянути тариф лише за умови, якщо перевізники відновлять безкоштовний проїзд пенсіонерів у транспорті. 29 листопада ГО «Асоціація перевізників Львівщини» повідомила, що перевізники готові виконати цю умову за умови підняття вартості проїзду до 7-8 грн. Нагадаємо, востаннє тариф на проїзд у автобусах у Львові змінювався в грудні 2017 року, коли вартість проїзду зросла з 4 до 5 грн.

Львівські маршрути сьогодні обслуговує комунальне АТП-1 та чотири приватні перевізники: «АТП-14630», «Міра і К», «Фіакр-Львів» та «Успіх БМ». В січні 2018 року приватні перевізники відмовились від безкоштовного перевезення пенсіонерів, натомість комунальний громадський транспорт – АТП-1 і ЛКП «Львівелектротранс» продовжували возити їх безкоштовно.

Додамо, що упродовж останніх місяців вартість проїзду у громадському транспорті зросла у низці українських міст. Зокрема, у листопаді з 5 до 6 грн зріс тариф у міських автобусах Тернополя, з 4 до 5 – у Черкасах, у грудні зросла вартість проїзду з 5 до 6 грн у Чернігові.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук