Мешканці Львівщини заборгували банкам 16,5 млрд грн

Економіка1 лютого 20114

Заборгованість мешканців Львівської області за банківськими кредитами на 1 січня 2011 року становила 16,5 млрд грн. При цьому за 2010 рік кредитна ставка знизилася на 3,3%, - повідомив 1 лютого під час робочої зустрічі керівник управління Національного банку України у Львівській області Іван Гаврилець.

Окрім того, на робочій зустрічі за участі голови Львівської ОДА Михайла Цимбалюка Іван Гаврилець повідомив, що за минулий рік банківська система на Львівщині продемонструвала тенденцію до стабілізації, хоча говорити про повну стабілізацію, за його словами, наразі надто рано. Головним індикатором стабілізації Гаврилець назвав розширення банківської мережі: за 2010 рік кількість банківських установ на Львівщині зросла на 7, хоча за попередні два роки вона лише зменшувалася.

На 1 січня 2011 року, за його словами, на території Львівської області загалом діяло 1090 банківських установ, 16 з яких перебували в стадії ліквідації. З 175 чинних в Україні банків свої відділення на Львівщині мали 76, повідомив Гаврилець.

Також керівник управління Національного банку України у Львівській області поінформував, що за минулий рік банківська система області залучила 22,1 млрд грн депозитних коштів, зокрема 19,1 млрд грн від населення (на 5,5% менше, ніж 2009 року). За цим показником, наголосив Гаврилець, Львівщина займає 6 місце по Україні.

Щодо кредитів, то їх банківські установи Львівщини, за словами Гаврильця, надали на 14,3 млрд грн. Переважно йшлося про кредити на короткий термін.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук