Мешканці Підзамча хочуть повернути бруківку на вул. Б. Хмельницького

Головні новини Львова 07.12Ірина Панчишин, 7 грудня 2015, 19:28 1791 1

Вулицю Богдана Хмельницького перекрили ще навесні цього року. Тут замінили інженерні мережі, поставили трамвайні колії і от взялись за дорогу. Тепер тут замість бруківки стелять асфальт. Втім, тутешнім мешканцям це недовподоби.

«Ми відносимося до історичної частини міста Львова, подивіться всі бічні вулиці, вся частина центральна йде з бруківкою. Вона є екологічно чиста і сто років ця бруківка може стояти. Асфальт який три роки випаровується і людям під вікнами, де живуть старші люди, де живуть діти — це не є добре», – розповідає представниця району Підзамче Марія Малетич.

Після ремонту вулиці — буде бруківка — таку відповідь отримали мешканці на свій запит у мерії.  Та коли побачили каток на дорозі, роботу ремонтників заблокували.  Зробити зміни у проекті, і замість асфальту таки встелити бруківку – буде важко.  

«Такі речі за собою тягнуть відповідні санкції зі сторони ОНУР, тому що змінюється певна технологія вони мають право виставити відповідні так званий клейм для того, щоб стягнути втрачену вигоду», — пояснює керівник ЛКП «Львівавтодор».

Вулиця Богдана Хмельницького — магістральна вулиця, відтак тут потрібен асфальт, вважають в міськраді.

«Пішохідні зони в цілому світі виконуються в камені, в плитці, фемка, в бруківці. А всі дороги, де рухається транспорт , де є магістралі, як правило за кордоном, а ми дивимося і хочемо жити всі як в Європі, виконуються з асфальту», — каже  начальник управління житлового господарства Юрій Голець.

Мешканці проситимуть владу йти на компроміс. Асфальт, який вже проклали на вул. Б. Хмельницького хай залишається, а от на інших вулицях, на яких ще не проклали дорожне покриття хочуть аби була бруківка.

До чого домовляться обидві сторони, стане відомо цього тижня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук