«Межигір'я» відключать від енергопостачання через борг в 13 млн грн

«Межигір'я» вже 11 місяців не укладає договору про постачання і розподіл електроенергії з жодною з енергопостачальних компаній

ЕкономікаЮрій Братюк, 19 квітня 20197700

Національний парк урочище «Межигір'я» заборгував 13,6 млн грн за електроенергію. Відповідно компанія ДТЕК «Київські електромережі» звернулася до правоохоронних органів у зв'язку з незаконним споживанням електроенергії.

Про це повідомила прес-служба ДТЕК «Київські електромережі».

Згідно з повідомленням, національний парк урочище «Межигір'я» заборгував 13,6 млн грн за електроенергію, оскільки Агентство розшуку та менеджменту активів (АРМА) протягом 11 місяців не уклало договору про постачання і розподіл електроенергії з жодною з енергопостачальних компаній і не має договору розподілу електричної енергії.

ДТЕК «Київські електромережі» повідомляє, що неодноразово зверталася до АРМА з пропозицією укласти договір на розподіл електричної енергії, зокрема востаннє - 18 грудня 2019 року, однак відповіді не отримала. Тому компанія вирішила обмежити подачу електроенергії на об'єкт за процедурою, передбаченою законодавством.

Зазначається, що співробітники ДТЕК вже робили спробу відключити «Межигір'я» від енегопостачання, однак зробити це не вдалося, оскільки працівників компанії не допустили на підстанцію ПС-110 «Прибережна», яка розподіляє електроенергію для «Межигір'я», особи в камуфляжі, які представлялися представниками ГО НПУ «Межигір'я».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук