Microsoft презентував IT-проекти для е-навчання у школах

СуспільствоІрина Скіць, 8 вересня 20159020
Microsoft презентував IT-проекти для е-навчання у школах

Компанія Microsoft презентувала декілька проектів для запровадження електронного навчання у школах, зокрема програму батьківського контролю за фінансовими витратами класу «Parental Control», магазин е-підручників «Є підручник» та проект «Розумна дитина», в рамках котрого весь клас вчиться з використанням планшетів та спеціальних розвиваючих програм, повідомляє Microsoft Daily.

Проекти були розроблені компаніями «Софтлист» та мультимедійним видавництвом «Розумники» на продуктах Microsoft та підтримані Міністерством освіти і науки України.

«Є підручники» – система легального поширення електронних підручників в універсальному форматі, яка дозволяє українським школярам займатися в школі та вдома з планшетом, телефоном або електронною книгою замість паперових книг.  Книги створені у форматі HTML5, а не PDF. Електронні книги вдвічі дешевше паперових. Видавництва отримують авторські відрахування з усіх покупок в рамках проекту, що дозволяє реінвестувати в підвищення якості навчальної літератури, виправляти помилки та надсилати оновлення на пристрої учнів.

Parental Control – безкоштовна програма управління шкільними фінансами для батьків школярів. З її допомогою можна вести облік та розподіл коштів, які збираються батьками в фонд класу. Завдяки системі ParCon вирішується проблема непрозорості: система розрахує суму внеску, яка потрібна з кожного учня, а потім автоматично сповіщає батьків школярів за допомогою push-повідомлення або листа на електронну пошту про необхідність здати гроші. Вся історія доходів та витрат шкільного фонду зберігається в анонімному вигляді для загального фінансового обліку, дозволяючи батькам добровільно брати участь в подібній ініціативі.

«Розумна дитина» – розширення експерименту з впровадження інноваційного комплексного ІТ-рішення для шкіл. Мета експерименту – показати переваги використання комп’ютерів в освітньому середовищі. З нового навчального року в десятках класів початкової школи з різних міст України учні та вчителі будуть використовувати спеціально розроблені комп’ютери та програмне забезпечення в процесі навчання.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук