Міграційна служба попередила про затримку в оформленні біометричних паспортів

На державному поліграфкомбінаті «Україна» зламалося устаткування

Міграційна служба попередила про затримку в оформленні закордонних паспортів

Обладнання, на якому здійснюється персоналізація бланків закордонних паспортів громадян України на держпідприємстві «Поліграфічний комбінат «Україна» по виготовленню цінних паперів», вийшло з ладу. Про це в четвер, 2 квітня повідомили у прес-службі Державної міграційної служби України (ДМУ).

«Державне підприємство «Поліграфічний комбінат "Україна" по виготовленню цінних паперів», яке є виробником бланків паспорта громадянина України для виїзду за кордон і здійснює персоналізацію цих бланків, поінформувало Державну міграційну службу України про вихід з ладу обладнання, на якому здійснюється персоналізація», - йдеться у повідомленні.

За інформацією прес-служби, поломка обладнання призвела до зменшення виробничих потужностей підприємства до 4,5 тис. паспортів на добу. У той же час щоденно кожен підрозділ ГМС оформляє понад 8 тис. заяв громадян про оформлення закордонного паспорта.

«Отже, до відновлення виробничих потужностей ДП «Поліграфічний комбінат "Україна" по виготовленню цінних паперів» можливі затримки в оформленні закордонних паспортів і порушення встановлених законодавством строків їх оформлення», - попередили у ДМС.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук