Мінекономіки порадило ВНЗ ввести навчальну дисципліну з питань публічних закупівель

Необхідність введення навчальної дисципліни у сфері публічних закупівель виникла у зв'язку з розширенням ринку праці

Міністерство економічного розвитку та торгівлі звернулося до вищих навчальних закладів (ВНЗ) з пропозицією розглянути можливість введення навчальної дисципліни з питань публічних закупівель. Про це йдеться у листі відомства до ВНЗ за підписом першого заступника міністра Максима Нефьодова.

«Одним із напрямків, які наразі розглядаються Мінекономрозвитку за участю Міносвіти, є створення у вищих навчальних закладах можливості отримання вищої освіти, що включала б відповідну дисципліну (курс) за напрямком публічних закупівель. У зв'язку із цим, вищим навчальним закладам пропонується розглянути можливість та доцільність запровадження навчальних дисциплін з питань публічних закупівель до програм за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавр/магістр», - йдеться у листі.

Зазначається, що приблизна кількість державних організацій, які здійснюють закупівлі в системі ProZorro, досягає 25 тисяч. Усі вони повинні мати підготовлених професійних фахівців, які відповідатимуть за закупівлі. Також у закупівлях приймають участь комерційні організації - постачальники товарів, робіт та послуг. Разом з тим уряд планує у цьому році створити централізовані закупівельні організації, метою яких буде здійснення закупівель на професійній основі в інтересах Мінекономрозвитку.

Необхідність професіоналізації у сфері публічних закупівель виникла у зв'язку з розширенням ринку праці у цій сфері.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук