Мінекономторгівлі хоче продати міноритарний пакет акцій «Антонова»

ЕкономікаО.Г., 2 жовтня 20152750

Мінекономторгівлі пропонує розглянути можливість продажу міноритарного (неконтролюючого) пакету акцій ДП «Антонов» іноземному стратегічному інвестору з метою просування компанії на висококонкурентні світові ринки. Це вказано в аналітичному огляді ТОП-100 найбільших державних підприємств України, пише «Інтерфакс».

На думку міністерства, продаж акцій «Антонова» може залучити інвестиції, які також можуть надійти від держави за рахунок збільшення акціонерного капіталу або довготривалої позики на пільгових умовах.

В огляді зазначено, що для поліпшення продажів і просування українських літаків на світовий ринок компанії потрібні зміни в маркетинговій стратегії, зокрема пошук нових можливостей лізингу і розширення сервісної мережі компанії у світі.

Мінекономторгівлі також вказує, що держпідприємство у 2013 році виготовило всього сім літаків, тоді як, наприклад, компанія Boeing - 200 літаків, Embraer - 80, а російська корпорація ОАК - 111.

Потреби «Антонова» в оборотному капіталі становлять $100 млн, для чого компанії необхідно отримувати замовлень мінімум на шість-сім літаків на рік з авансовим платежем 50%.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук