Міненерго проведе позапланові аудити компаній «Центренерго» та «Укрінтеренерго»

ЕкономікаАндрій Стець, 5 лютого 20163290
Голова Міненерго Володимир Демчишин

Міністр енергетики та вугільної промисловості України Володимир Демчишин прийняв рішення про проведення позапланових внутрішніх аудитів компаній «Центренерго» і «Укрінтеренерго». Відповідна інформація розміщена сторінці міністерства в соцмережі Facebook.

Як йдеться у повідомленні, перевірка буде проводитись для «з’ясування законності укладених контрактів на імпорт вугілля, відповідність декларованих об'ємів фактично поставленим, наявність сертифікатів якості та походження вугілля та визначення якісних показників вугілля, яке фізично знаходиться на складах, а також з’ясування цінових параметрів поставок».

В міністерстві також зазначили, що у випадку виявлення порушень законодавства матеріали щодо цього будуть передані до правоохоронних органів для надання відповідної оцінки.

«Результати аудиту дадуть можливість Міністру енергетики аргументовано доповісти громадськості щодо резонансних питань імпорту вугілля на підприємства державної генерації, базуючись на відповідних документах», - зазначили у відомстві.

Водночас, голова міністерства Володимир Демчишин звернувся до керівництва ДФС та СБУ з проханням також відреагувати на резонансну інформацію щодо поставок імпортного вугілля на підприємства державної генерації.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук