Мінфін і НБУ вирішили ліквідувати «Родовід банк»

ЕкономікаІрина Данилів, 26 лютого 20161890
Мінфін і НБУ вирішили ліквідувати «Родовід банк»

Національний банк України та Міністерство фінансів визнали неплатоспроможним ПАТ «Родовід банк» та відмовились від використання його як санаційного банку. З 2011 року банк виконував функції санаційного банку, тобто працював з проблемними активами державних і рекапіталізованих державою банків. Про це повідомляє прес-служба НБУ.

Згідно з постановою НБУ № 107, «Родовід банк» визнано неплатоспроможним та передано до Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.  У НБУ нагадали, що «Родовід банк» було капіталізовано державою у 2009-2011 роках.

«Передбачалось, що завданням діяльності санаційного банку буде проведення протягом 5 років ефективної роботи з активами банків державного сектору та повернення державних коштів, вкладених у капіталізацію банку. Проте поставлене завдання не було досягнуте з ряду причин», - йдеться в повідомленні.

Також наголошується, що протягом діяльності банку як санаційного його доходи покривали лише витрати, держава не мала жодних дивідендів від діяльності банку. А на даний момент, для продовження діяльності він буде потребувати фінансової підтримки з боку держави.

«Родовід Банк» працював на ринку України з 1990 року та входив у групу великих банків. У 2009 році банк був докапіталізований за участю держави на 12,3 млрд гривень, в результаті чого Міністерство фінансів стало власником 99,9907% акцій банку.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук