Мінінфраструктури склало рейтинг найбільш пунктуальних авіакомпаній України

ЕкономікаАндрій Стець, 12 липня 20183000
Найпунктуальнішою авіакомпанією в червні стала «Мотор-Січ», яка виконала 256 рейсів, з яких 100% відбулися вчасно

У червні 93% рейсів українських авіакомпаній з аеропортів України були виконані вчасно, найпунктуальнішим перевізником стала «Мотор-Січ». Про це повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян на своїй сторінці в Facebook.

Згідно з опублікованими на його сторінці даними, найпунктуальнішою авіакомпанією в червні стала «Мотор-Січ», яка виконала 256 рейсів, з яких 100% відбулися вчасно. На другому місці авіакомпанія «МАУ», яка виконала 3130 рейсів, з яких 98% відбулися вчасно.

На третьому місці авіакомпанія «Роза Вітрів», яка виконала 531 рейс, з яких 98% відбулися вчасно. На четвертому місці авіакомпанія SkyUp, яка виконала 202 рейси, з яких 87% відбулися вчасно. На п'ятому місці авіакомпанія Yanair, яка виконала 267 рейсів, з них 84% відбулися вчасно.

Інфографіка Мінінфраструктури

На шостому місці авіакомпанія Azur Ukraine, яка виконала 262 рейси, 82% відбулися вчасно. На сьомому місці авіакомпанія Air Alanna, яка виконала 5 рейсів, з яких 80% відбулися вчасно. Восьме місце в авіакомпанії FANair, яка виконала 46 рейсів, 70% відбулися вчасно.

Дев'яте місце у авіакомпанії Bravo Аirways, яка виконала 363 рейсів, з яких 68% відбулися вчасно. Десяте місце у авіакомпанії Anda Аir, яка виконала 55 рейсів, з них вчасно відбулися 67%. На останньому місці – авіакомпанія AtlasJet, яка виконала 14 рейсів, з яких лише 64% відбулися вчасно.

Як повідомлялось раніше, сотні українських туристів за останні тижні відчули проблеми з поверненням до України з різних країн. Через це міністр інфраструктури України Володимир Омелян заявляв, що недобросовісних туроператорів, як і недобросовісних перевізників, позбавлятимуть ліцензії. Зокрема, Мінінфраструктури планує позбавити ліцензії туроператора «Oasis Travel», з вини якого в Тунісі застрягли 800 українських туристів. Крім того, в Україні також мають намір заборонити авіакомпаніям використовувати літаки, вік яких перевищує 20 років.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук