Міністерство екології перевірить безпечність майбутнього львівського сміттєпереробного заводу

ЕкономікаКатерина Родак, 12 квітня 20183820

ЛКП «Зелене місто» подало до Міністерства екології та природних ресурсів повідомлення про планову діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля. Мова йде про намір комунального підприємства будувати завод із переробки сміття.

Ця оцінка дасть змогу виявити, чи безпечний сміттєпереробний комплекс, який почнуть цього року будувати на вул.Пластовій, 13, для навколишнього середовища та здоров’я мешканців.

«Оцінка впливу на довкілля (ОВД) потрібна для з’ясування, чи безпечний будь-який господарський об’єкт для навколишнього довкілля та здоров’я тамтешнього населення. Проведення ОВД майбутнього господарства чи іншої діяльності дозволяє грамотно ухвалити рішення щодо реалізації проекту за допомогою вирахування усіх можливих несприятливих екологічних наслідків для довкілля». – йдеться у повідомленні на сайті Львівської міськради.

Ознайомитись з опублікованим «Повідомленням про планову діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля - проекту «Будівництво механіко-біологічного комплексу з перевантаження та переробки твердих побутових відходів у Львові на вул. Пластовій, 13» можна в Єдиному реєстрі оцінки впливу на довкілля.

Нагадаємо, нещодавно виконавчий комітет Львівської міськради погодив містобудівні умови та обмеження для будівництва механіко-біологічного комплексу перевантаження та переробки сміття у Львові. Раніше ZAXID.NET детально описав як працюватиме майбутній сміттєпереробний завод, який зведуть на території Львова.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук