Міністерство культури підтримало створення Федерації кіберспорту України

У відомстві вважають, що кіберспорт може допомогти, зокрема, в реабілітації ветеранам війни на Донбасі

СпортЮрій Братюк, 23 лютого3951

Міністерство культури, молоді і спорту підтримує створення єдиної Федерації кіберспорту України, яка б мала офіційний статус.Про це заступник міністра культури Володимир Шумілін заявив на турнірі з Dota 2 у Києві під назвою WePlay! Dota 2 Tug of War: Mad Moon, передає «Укрінформ».

«Міністерство культури, молоді та спорту розуміє важливість кіберспорту та його соціальну складову. Ми вже спілкувались з великими «гравцями» на цьому ринку і повністю підтримуємо створення єдиної національної Федерації кіберспорту України», — сказав він.

Також, як вважає Шумілін, кіберспорт може допомогти в реабілітації ветеранам війни на Донбасі, сприяти соціалізації людей з інвалідністю та гендерній рівності.

Наразі в Україні існує ГО «Федерація кіберспорту України» (ФКСУ, UESF) — всеукраїнська громадська організація, створена для популяризації і розвитку комп'ютерного спорту в Україні, національного статусу вона не має.

Також нещодавно у Дніпрі, Esports Ukraine спільно з UESF при підтримці МКМС провели «Дні кіберспорту України», на якому анонсували об’єднання в одну федерацію для отримання нею національного статусу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук