Міністерство освіти затвердило 29 програм з позашкільної освіти

Нові програми затверджені зокрема і для Малої академії наук

Міністерство освіти та науки (МОН) надало перелік навчальних програм для позашкільних закладів освіти, які схвалені до використання. Про це йдеться у листі МОН до стурктурних підрозділів з питань освіти та науки.

«У 2017 році 29 навчальних програм з позашкільної освіти дослідницько-експериментального, туристично-краєзнавчого, фізкультурно-спортивного, художньо-естетичного, науково-технічного напрямів позашкільної освіти отримали гриф МОН України «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України» та схвалені до використання в позашкільних навчальних закладах», - йдеться у листі.

Навчальні програми з позашкільної освіти, що мають гриф міністерства, доступні на офіційних веб-сайтах ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти та державних центрів позашкільної освіти» та державних центрів позашкільної освіти: Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, Національного центру «Мала академія наук України», Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, Українського державного центру позашкільної освіти та інших.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Кабінет міністрів України сформував склад Нацради з розвитку науки. Її за посадою очолює прем'єр-міністр. Крім цього сформовано два комітети - адміністративний і науковий. До кожного комітету входить по 24 людини.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук