Кабінет міністрів України сформував склад Нацради з розвитку науки

СуспільствоАндрій Стець, 9 серпня 20172470
Будівля Кабінету міністрів України

Кабінет Міністрів на своєму засіданні в середу сформував склад Національної ради з питань розвитку науки і технологій, нового державного органу зі стратегічного реформування української науки. Про це йдеться у повідомленні на сайті МОН.

Як розповіли у відомстві, Національну раду за посадою очолює прем'єр-міністр. Крім цього сформовано два комітети - адміністративний і науковий. Перший складається з представників центральних органів державної влади та профільних установ. До другого увійшли вчені, відібрані спеціальним ідентифікаційним комітетом з питань науки.

До кожного комітету входить по 24 людини.

«Затвердження складу Нацради - це завершення процесу його створення. Тепер він може почати повноцінну роботу і виконання покладених на нього обов'язків», – заявила міністр Лілія Гриневич.

Як повідомляється, Нацрада готуватиме пропозиції щодо формування державної політики в сфері науки; розвитку наукової сфери; її пріоритетів; інтеграції української науки в європейський і світовий простір і т.д.

Національна рада також заслуховуватиме та оцінюватиме звіти головних розпорядників бюджетних коштів, що здійснюють наукову та науково-технічну діяльність. На підставі цього Нацрада надаватиме Уряду рекомендації щодо формування державного бюджету – визначення загальних обсягів фінансування науки та його розподілу між базовим та конкурсним фінансуванням наукових досліджень.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук