Міністр економічного розвитку спрогнозував зростання ВВП на 2% у 2017 році

Степан Кубів також оцінив інфляцію до кінця року на рівні 11,2%

ЕкономікаРоман Ганкевич, 24 серпня 20171890
Міністр економічного розвитку спрогнозував зростання ВВП на 2% у 2017 році
фото УНІАН
Степан Кубів говорить про стабілізацію макроекономіки

Перший віце-прем'єр міністр, міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів очікує зростання валового внутрішнього продукту у 2017 році на рівні 2%. Про це він заявив в інтерв'ю телепрограмі «Перша Шпальта», пише LB.ua.

«Всі говорили, що буде великий мінус. Я переконаний, буде плюс - до 2% зростання ВВП», - сказав Кубів і зазначив, що зараз спостерігається макростабілізація економіки.

За його словами, є підстави очікувати зростання ВВП у 2018 році на 3%, у 2019 році - на 3,6% і на 4% у 2020 році. «...Ми говоримо про продовження стабілізації макрооцінки», - заявив міністр.

При цьому Степан Кубів прогнозує інфляцію в 2017 році на рівні 11,2%. «Коли ми говоримо про інфляцію грудень до грудня - це буде в районі 11,2%», - сказав міністр.

Міністр зауважив, що на макроекономічні показники в останньому кварталі будуть впливати оцінка прогнозних показників бюджету на 2018 рік, проведення пенсійної реформи і глобальні процеси. «Ми бачимо сьогодні ситуацію радикалізації політичних впливів на економіку в багатьох країнах Європи, де пройшли вибори. Цей аспект буде впливати. Ця похибка не буде великою», - зазначив Кубів.

За словами міністра, розбіжність між прогнозованим рівнем інфляції і реальним за підсумками року може становити 0,2 п.п.

Нагадаємо, що в першому кварталі ВВП України зріс на 2,5% в порівнянні з аналогічним періодом 2016 року, у другому - на 2,4%. Інфляція зараз перебуває на рівні 15,9% (липень до липня).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук