Міністр фінансів призначила своїм радником відомого американського економіста

ЕкономікаОльга Карабан, 27 квітня 20155191

Доктора Роберта Ф. Конрада, авторитетного міжнародного економіста та експерта з податкових реформ призначено радником міністра фінансів України Наталії Яресько, повідомляє прес-служба Мінфіну.

«Міністерство продовжує залучати відомих міжнародних експертів для розробки ефективної і сприятливої для бізнесу податкової системи в Україні», - йдеться у повідомленні.

У відомстві нагадали, що у лютому призначили колишнього заступника прем'єр-міністра і міністра фінансів Словаччини Івана Міклоша в якості радника з податкового адміністрування та реорганізації державних фінансів. 

«Доктор Конрад має багатий досвід у сфері податкування, адже він протягом 30 років проконсультував більш ніж 40 країн в сфері податкової політики і законодавства в сфері природних ресурсів. В цій ролі він консультуватиме міністра в галузі податкової політики і загальних інституційних реформ. Конрад вперше приїхав в Україну в 1992 році в ролі директора програми податкового консультування Казначейства США в Центральній і Східній Європі, з того часу він періодично консультував також український уряд», - зазначили у Мінфіні.

Зараз Роберт Конрад є доцентом кафедри державної політики та економіки в університеті Дьюка (США), де він спеціалізується в сфері державних фінансів, а також є членом експертної ради МВФ і членом консультативної ради Інституту управління природними ресурсами (США).

Як повідомлялося, раніше міністр економіки України Айварас Абромавічус заявив, що в Україні почне працювати міжнародний експерт в галузі оцінки впливу державного регулювання на розвиток економіки та бізнесу, керуючий директор американської консалтингової компанії Jacobs & Associates Скотт Джейкобс.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук