Міністр інфраструктури обіцяє позбавити вантажовідправників від «вагонного рекету»

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян заявив, що відомство не допустить існування практики вимагання грошей за вагони з боку «Укрзалізниці».

Зокрема, Омелян повідомив про домовленість з керівництвом «Укрзалізниці» провести зустріч між представниками Мінінфраструктури, УЗ, зерновими асоціаціями, найбільшими металургами, експедиторами і експортерами. Міністр очікує, що на зустрічі УЗ запропонує справедливий і прозорий механізм розподілу рухомого складу, виходячи з його наявності та мінімальних потреб споживачів.

«Ми не дозволимо повернутися ганебній практиці вимагання грошей за вагони, як би цього комусь не хотілося», – написав Омелян у Facebook.

Як зазначає «Центр транспортних стратегій» (ЦТС), у серпні голова правління УЗ Войцех Балчун заявляв, що компанія має намір автоматизувати систему розподілу вантажних вагонів в найближчі місяці.

Місяцем пізніше заступник міністра інфраструктури Євген Кравцов повідомив, що дефіцит вантажного вагонного парку ПАТ «Укрзалізниця» складає 9 тис. Вагонів.

З урахуванням списань старих вагонів і динаміки вантажної бази, за прогнозами ЦТС-Консалтинг, до кінця 2017 року дефіцит в наймасовішому сегменті – піввагонів – складе близько 8-10 тис. вагонів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук