Міністр культури зустрівся з головами національних творчих спілок України

КультураДарина Цвях, 12 грудня 20141600

Віце-прем’єр-міністр - міністр культури В’ячеслав Кириленко зустрівся з головами національних творчих спілок України.

Йшлося насамперед про фінансування сфери культури в державному бюджеті наступного року, а також пріоритетів культурної політики. Про це йдеться на сайті міністерства.

В’ячеслав Кириленко повідомив про плани підготовки стратегії національної гуманітарної політики, в яку будуть включені питання розвитку культури, освіти, інформаційної політики. Віце-прем’єр запропонував творчим спілкам вносити власні пропозиції щодо змісту документа.

Програма дій уряду у сфері культури передбачає також ухвалення закону про підтримку національного культурного продукту. Таким чином культура зможе отримати нові можливості фінансування в умовах дефіциту бюджетних коштів та економічних втрат через події на Сході та анексію Криму.

Віце-прем’єр-міністр запевнив, що культурні заклади, яким присвоєно статус національних, наступного року повинні отримати фінансування з державного бюджету. «Будемо відстоювати і те, щоб фінансування національних спілок збереглося», - повідомив В’ячеслав Кириленко.

Віце-прем’єр-міністр запевнив, що усі інституції та заклади, які знаходяться у сфері відповідальності Міністерства культури, в тому числі усі національні творчі спілки отримають належну увагу з боку міністерства.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук