Міністр соцполітики розповів, на скільки зростуть зарплати і пенсії з 1 травня

Міністр соцполітики розповів, на скільки зростуть зарплати і пенсії з 1 травня
Міністр соціальної політики Павло Розенко

З 1 травня мінімальна зарплата зросте до 1450 грн, а пенсія – 1130 грн. Про це на засіданні Кабміну у середу, 6 квітня, заявив міністр соціальної політики Павло Розенко.

«Підвищення прожиткового мінімуму в нас відбуватиметься в середньому на 5,2%. Для працездатних осіб він складатиме 1450 грн, підвищення складе 70 грн. Для осіб, які втратили працездатність, – 1130 грн. Це мінімальний розмір пенсії. Прожитковий мінімум для дітей до 6 років – 1228 грн, для дітей віком 6 – 18 років зростання буде майже на 80 грн – 1531 грн», – сказав Розенко.

За його словами, з 1 травня відбудеться й підвищення посадових окладів працівників бюджетної сфери.

«Якщо мінімальна зарплата зросте на 5,2%, то посадовий оклад – на 6,5%», – сказав міністр.

«Для вчителя вищої категорії підвищення посадового окладу становитиме приблизно 152 грн. Для директора школи – 185 грн. Для ректора – до 300 грн, для старших наукових співробітників – 200 грн. Для головних лікарів – близько 230 грн, лікарів вищої категорії – 180 грн, для лікарів-терапевтів вищої категорії – 160 грн», – сказав Розенко.

Він додав, що керівники закладів бюджетної сфери не мають чекати відомчих наказів. Вони мають забезпечити підвищення зарплати своїм працівникам, внісши зміни до штатного розпису своїми наказами.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук