Мінкульт ініціював спеціальну програму для бійців АТО

КультураДарина Цвях, 16 листопада 20151340

Міністр культури В’ячеслав Кириленко розповів про створення спеціальної програми для підтримки біців АТО. Він розповів про обов’язок суспільства  перед військовими, які потребують допомоги, уваги і часом потужної психологічної реабілітації. Про це він говорив у своїй авторській програмі «Про культуру». 

«І обов’язок також нашого напрямку культури, бо дуже багато людей  уже демобілізовано, багато регулярного війська, добровольців ходять серед нас, вони потребують допомоги, уваги, часом потужної психологічної реабілітації, а добрий твір, музика, мистецтво – це і є частина психологічної реабілітації. Тому Міністерство культури ініціює на наступний рік спеціальну програму підтримки бійців АТО», - розповів В’ячеслав Кириленко.

Він пообіцяв у грудні підписати наказ Міністерства культури, який передбачатиме перелік заходів по всій країні, які будуть здійснювати заклади культури на підтримку бійців АТО. За словами міністра, це будуть не тільки концертні зали, філармонії, театри, опери, оперети, але й музеї, заповідники, бібліотеки повинні мати свої програми роботи з бійцями АТО.

«Це мають бути програми безкоштовних пільгових заходів, спеціальних програм психологічної підтримки. Буде запропоновано інтегральний підхід, до якого будуть залучені і інші міністерства, все це буде  здійснюватися у взаємодії з місцевою владою», - додав Кириленко.

Він також закликав надсилати свої пропозиції  щодо реалізації цієї ініціативи до міністерства протягом місяця для остаточного створення програми. 

Нагадаємо, що театри уже давали безкоштовні вистав для поранених бійців.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук