Мінкульт потрапив до трійки найгірших міністерств України

КультураК.С., 12 листопада 20155070
Мінкульт потрапив до трійки найгірших міністерств України

Міністерство культури потрапило до трійки найгірших міністерств України за рейтингом VoxUkraine. Гіршим за відомство, яке очолює В‘ячеслав Кириленко, стало лише Міністерство екології та природних ресурсів. Про це повідомляє  ЛІГА.net.

Міністерства оцінювали за критеріями виконання обіцянок і зобов'язань, задекларованих в програмах і публічних звітах. Крім цього вивчалося, наскільки продуктивні міністерства в законодавчій діяльності і як ефективно вони проводять свої законопроекти в Раді. Також досліджувалося, як міністри реформують і оновлюють керівний склад своїх відомств. Для складення рейтингу проаналізували як успіхи, так і провали діяльності міністерств.

Міністерствам присвоювалися бали від 1 до 17 в залежності від позиції в рейтингу по тій або іншій категорії. Лідер кожного раніше проведеного рейтингу отримував 1 бал (найкращий результат). У разі ненадання даних міністерство зачислялось в аутсайдери і отримувало 17 балів (найгірший результат).

Окрім Мінкульту та міністерства екології та природих ресурсів до трійки найгірших потрапило і міністерствомолоді та спорту. А от найкращим назвали міністерство економічного розвитку та торгівлі.

Нагадаємо, активісти громадського об’єднання «Альянс Культури» вимагають призначити компетентного міністра культури. Вони наголошують, що чинний міністр не зміг заслужити довіру великої частини культурної спільноти.  Вони вважають, що він відтворює радянські методи та підходи управління, замовчує проблеми, не зумів налагодити діалог з громадськістю.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук