Мінкульт у листопаді представить проект культурної стратегії до 2025 року

КультураДарина Цвях, 7 листопада 20141900

Міністерство культури України найближчим часом представить на широке обговорення громадськості проект довгострокової національної культурної стратегії до 2025 року. Концепція розробляється у співпраці з європейськими радниками та колегами з Грузії та Естонії. Як повідомляється на сайті Міністерства культури, до розробки стратегії залучена робоча група експертів, до складу якої увійшли арт-менеджери та громадські активісти.

«З огляду на непрості виклики, які постали перед культурною сферою України зараз надзвичайно важливо знайти оптимальний баланс між довгостроковими цілями та запитами сьогодення. Цей проект є стратегічним не лише для Мінкультури, але й охопить інші сфери діяльності - освіту, регіональний, економічний розвиток, міжнародну співпрацю тощо» - каже Міністр культури Євген Нищук.

Заступник Міністра культури Олесь Журавчак заявив Cultprostir, що довгострокова концепція має бути презентована протягом листопаду. У міністерстві над нею працювали разом із експертами чотири місяці. Журавчак висловив надію, що вдасться змінити принцип фінансування культури, а саме провести зміни до податкового кодексу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук