Мінкультури внесло у «чорний список» 117 російських артистів

Перелік імен оприлюднять 3 серпня

Міністерство культури створило перелік з 117 артистів, які становлять загрозу національній безпеці України. Про це повідомила прес-служба відомства.

Цей перелик було створено на виконання закону про «Про внесення змін до деяких законів України щодо захисту інформаційного телерадіопростору України». Відповідно до закону, цей перелік має бути оприлюднений на офіційному веб-сайті.

«Міністерство культури передало до відповідних органів перелік з 117 артистів, які, на нашу думку, становлять загрозу національній безпеці. СБУ проводить розслідування та передає матеріали до суду, рішення якого є підставою для включення до згаданого переліку», - пояснив заступник министра культури Юрій Зубко.

Відомо, що ще раніше до такого списку потрапили актори Іван Охлобистін, Олександр Михайлов та Михайло Переченков, співаки Йосип Кобзон, Юлія Чичеріна та інші.

Ці положення мають бути виконані протягом 2 місяців з моменту набуття чинності Закону. «До 3 серпня такий перелік буде опублікований на сайті», - запевнив Юрій Зубко.

Відповідно до цього ж закону Держкіно заборонило для демонстрації близько 400 фільмів російського виробництва на підставах, визначених законом.  

Окрім того, у Мінкультури на підтримку національного кіновиробництва та української музики розробляють зміни до законодавства за участю ключових телерадіокомпаній та кінокомпаній. Зокрема, відбулася нарада про можливості для збільшення квот для української музики в ефірі радіостанцій до 75%.

 «Закиди про дискримінаційний характер такої політики не мають жодних підстав. Реальна дискримінаційна політика проводиться щодо українців в Росії, де вносять до так званих патріотичних стоп-листів», - заявив Юрій Зубко.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук