Міноборони звітуватиме про використання благодійних пожертв для армії в режимі онлайн

Уряд затвердив порядок фінансового забезпечення потреб Збройних сил України за рахунок благодійних пожертв. Відповідна постанова ухвалена на засіданні Кабміну. Її дія також поширюється на інші військові формування та Державну службу спеціального зв’язку та захисту інформації.

Для отримання благодійних пожертв, Міноборони чи військові частини повинні відкрити в органах казначейства спеціальні реєстраційні рахунки за відповідними бюджетними програмами. Для організації збирання благодійних пожертв від іноземних фізичних та юридичних осіб Міноборони може залучати благодійні організації, про що має укласти угоду про співробітництво.

Інформацію про реквізити рахунків для благодійних пожертв розмісять на сайті Міноборони, а також письмово можуть надавати за запитами благодійників.

Крім того, на сайті Міноборони, чи іншого військового формування, щомісяця будуть оприлюднювати відомості про обсяги отриманих благодійних пожертв та їх використання. А щоквартально зведену інформацію про отримані, у тому числі у натуральній формі, та напрями використання зазначених пожертв.

Благодійні пожертви спрямовують відповідно до затверджених в установленому законодавством порядку кошторисів на здійснення заходів щодо забезпечення боєздатності та функціонування ЗСУ. У разі отримання благодійних пожертв у натуральній формі їх вартість має бути відображена у відповідному бухгалтерському обліку.

Для забезпечення здійснення громадського контролю за використанням благодійних пожертв на базі Громадської ради при Міноборони утворюється консультативна комісія, до складу якої можуть входити представники громадських організацій. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук