Міносвіти хоче скасувати обов’язкове володіння англійською для професорів і доцентів

Міносвіти хоче скасувати обов’язкове володіння англійською для професорів і доцентів
фото Brown & Green

Міністерство освіти і науки запропонувало скасувати вимогу про обов'язковість знання англійської мови для отримання вчених звань доцента та професора.

Відповідний проект постанови уряду відомство вже розробило і опублікувало на своєму сайті для обговорення.

Норма про обов'язковість знання англійської на рівні B2 для отримання вченого звання почала діяти з 1 січня 2016 року, повідомила колишній перший заступник міністра освіти Інна Совсун у фейсбуці.

Рівень знання мови B2 (вище середнього) – людина розуміє основні ідеї складних текстів на абстрактні та конкретні теми, в тому числі технічні теми, що стосуються його спеціалізації, може взаємодіяти з певним ступенем швидкості з носіями мови без напруження для кожної зі сторін, а також вміє робити чіткі, зрозумілі повідомлення з широкого кола питань і може викласти свій погляд на основну проблему, показати переваги і недоліки різних варіантів.

Нагадаємо, що 2016 рік в Україні указом президента проголошений Роком англійської мови, а у червні 2015 року Петро Порошенко заявляв, що знання англійської мови стане обов’язковим критерієм для усіх претендентів на державну службу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук