Міносвіти пояснило, як вступити на бюджет абітурієнтам, що втратили батьків у АТО

Відтепер механізм для вступу абітурієнтів, у яких батьки чи один з батьків загинули під час участі в АТО став значно простішим

Міносвіти пояснило, як вступити на бюджет абітурієнтам, що втратили батьків у АТО
фото МВС
Міносвіти пояснило, як вступити на бюджет абітурієнтам, що втратили батьків у АТО

Міністерство освіти і науки спростило механізм для вступу абітурієнтів, у яких батьки чи один з батьків загинули під час участі в АТО. Про це у вівторок, 2 серпня, пише прес-служба міністерства.

«Вступникам, у яких батьки (один із батьків) загинули (загинув) під час участі в антитерористичній операції, захищаючи незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, або померли (помер) внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районах проведення антитерористичної операції та які не вступили на навчання до вищих навчальних закладів на місця державного замовлення, Міністерство освіти і науки гарантовано виділить бюджетні місця», — зазначається у повідомленні департаменту вищої освіти МОН.

Абітурієнти, які відносяться до зазначених вище категорій, повинні надіслати свої дані на електронну адресу [email protected] — вказати ім'я, прізвище, ім’я по батькові, рік народження, контактний мобільний телефон, а також зазначити спеціальність та вищий навчальний заклад, куди відбувався вступ.

Отримавши ці дані, Міністерство невідкладно зв’яжеться з керівництвом відповідного вищого навчального закладу і передасть йому всю інформацію.

Після цього університет має якнайшвидше зв’язатися з абітурієнтом та підготувати звернення до Міністерства стосовно виділення місць державного замовлення для вказаної категорії вступників. Такий механізм розробили для того, щоб полегшити бюрократичну процедуру для абітурієнтів та мінімізувати зловживання з боку вищих навчальних закладів.

Нагадуємо, що рішення про забезпечення вступників, у яких батьки чи один з батьків загинули під час участі в АТО, місцем державного замовлення прийнято на основі указу президента України «Про невідкладні заходи щодо забезпечення додаткових соціальних гарантій окремим категоріям громадян».

Нагадаємо, як повідомляв ZAXID.NET, вчора були опубліковані списки абітурієнтів, рекомендованих до зарахування на бюджет. Їм необхідно подати оригінали документів до обраного вишу до 18-ї години 5 серпня. 6 серпня вже опублікують остаточні списки зарахованих.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук