Міносвіти продовжило термін подачі електронних заяв абітурієнтів

Абітурієнти, які вступають на основі співбесіди, вступних іспитів або творчих конкурсів зможуть подати заяви до 23 липня

Міносвіти продовжило термін подачі електронних заяв абітурієнтів
Через проблеми в роботі Єдиної електронної бази, абітурієнтам надали можливість подавати документи в паперовому вигляді

Міністерство освіти та науки України дозволило вишам вносити заявки в Єдину базу заяв вступників до 18:00 23 липня. Про це йдеться у заяві на сайті міністерства.

Абітурієнти, які подали письмові заявки до 20 липня можуть бути допущені до здачі іспитів.

«Прийом заяв та документів вступників на основі повної загальної середньої освіти, які вступають на основі співбесіди, вступних іспитів або творчих конкурсів закінчується о 18:00 20 липня. Вищі навчальні заклади зможуть до 18:00 23 липня вносити до ЄДЕБО заяви вступників (включаючи заяви осіб, які не змогли створити електронні кабінети в присутності представників приймальної комісії), які були подані у встановлений строк у паперовій формі. Такі вступники можуть бути допущені до вступних випробувань та проходити їх відповідно до Умов прийому на навчання до вищих навчальних закладів України у 2017 році», - повідомили в міністерстві.

Нагадаємо, через проблеми в роботі Єдиної електронної бази з питань освіти, абітурієнтам, які не можуть зареєструвати електронний кабінет у системі ЄДЕБО, надали можливість подавати документи в паперовому вигляді.

Саме в цій базі абітурієнти подають заяви про вступ, а приймальні комісії їх опрацьовують. Тут автоматично розраховується конкурсний бал вступника, з яким він конкуруватиме з іншими абітурієнтами.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук