Міносвіти винесло на обговорення розробку електронних підручників

Міносвіти винесло на обговорення розробку електронних підручників
Ознайомитися з проектом і долучитися до обговорення можна на сайті Міноствіти

Міносвіти анонсувало публічне обговорення положення про електронні підручники, а також розробку процедури і експертизи відбору і державного фінансування. Про це повідомили в прес-службі відомства.

Як повідомляється, проект положення про електронні підручники для публічного обговорення підготували спільно Інститут модернізації змісту освіти і Офіс ефективного регулювання (BRDO) за участі стейкхолдерів, зокрема виробників освітнього контенту і представників учительської, батьківської та наукової спільнот.

«Електронні підручники — це нова технологія, яка дозволяє суттєво збагатити педагогічний процес. Щоб отримати нові технології, маємо дати поштовх цьому ринку», — зазначив Олег Спірін, керівник Інституту модернізації змісту освіти.

Як вважають автори ініціативи, вона дозволить підвищити якість освітнього контенту і збільшити прозорість використання бюджетних коштів.

Наразі триває розробка процедур експертизи і відбору е-підручників, а також механізмів державного фінансування. Робота ведеться у межах Концепції Національної освітньої електронної платформи.

Ознайомитися з проектом і долучитися до обговорення можна за посиланням.

Зазначимо, що першу версію Концепції було ухвалено 15 грудня 2017 року на засіданні робочої групи за участі Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук