Міносвіти вирішило зекономити понад 7,5 млн грн на товщині атестатів

Міністерство освіти і науки України (МОН) заощадить 7,6 млн грн на друкуванні атестатів, похвальних грамот та виготовленні медалей, повідомила очільниця відомства Лілія Гриневич.

За попередніми розрахунками, економія коштів, запланованих у 2016 р. на виготовлення атестатів, додатків до них, похвальних грамот та відзнак про досягнення у навчанні, складе 7 млн 694 тис. грн. Це майже 30% від запланованих у державному бюджеті 25,6 млн грн.

«Здешевлення стало можливим за рахунок матеріалів, з яких будуть виготовляти документи. Цьогоріч атестати про середню освіту на основі фотокомп’ютерних технологій буде виготовлено з більш тонкого пластику. Свідоцтва про базову середню освіту будуть з целюлозно-паперового матеріалу, адже цей документ зазвичай не так часто використовується своїм власником. Завдяки цьому економія коштів складе 7 млн 502 тис. грн від запланованих 23,3 млн грн», – сказала Гриневич, яку цитує прес-служба Міносвіти.

На золотих і срібних медалях заощадять 21 300 грн від запланованих 0,6 млн грн.

За результатами проведених торгів на закупівлю документів прийнято пропозицію ПрАТ «НДІ ПІТ». 16 травня з цим учасником буде укладено договір про виготовлення документів про середню освіту на основі фотокомп’ютерних технологій. А додатки до документів і похвальні грамоти випускатиме ДП «Поліграфічний комбінат «Зоря», з яким 10 травня буде укладено угоду. Що стосується золотих і срібних медалей, то їх вже виготовлено та відвантажено в ДП «Інфоресурс».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук